Czyszczenie ekspresów do kawy – Jastrzębie Zdrój

by

Czystość to podstawa jeśli chodzi o smak i aromat kawy. Nawet jeśli kupimy najlepszą, świeżo paloną kawę od sprawdzonego dystrybutora, to jeśli wnętrze ekspresu będzie zanieczyszczone to efekt smakowy będzie mizerny. Zalegające w wylewce resztki zmielonej kawy, pleśń, grzyb, olej kawowy w przewodach wodnych. To wszystko niestety ma wpływ na to co pijemy. Dlatego właśnie tak ważne są regularne przeglądy i odpowiednie czyszczenie. Jako fachowcy w branży ekspresów kawowych, bo tylko te urządzenie naprawiamy i czyścimy oferujemy pełen pakiet usług serwisowych. Aby maksymalnie ułatwić ten proces oferujemy również odbiór własny ekspresu do kawy, czyszczenie, przegląd oraz dostawę na miejsce. Nie ruszając się z domu możecie przywrócić ekspres kawowy do stanu pierwotnego. Miejsce po miejscu wyczyścimy ze złogów kawowych, wymienimy zabrudzone olejem kawowym przewody oraz profesjonalnie odkamienimy poszczególne elementy.

Kawa „lubi czystość” dlatego warto o nią dbać!

Wnętrze ekspresu do kawy a smak kawy. Tu wszystko ma ogromne znaczenie, zwłaszcza czystość.
Pracując z ekspresami do kawy spotykamy się z różnymi powodami awarii. Bardzo często to niestety efekt wieloletnich, naszych zaniedbań. Zalegająca, zmielona kawa może skutecznie utrudniać odpowiednią pracę poszczególnych mechanizmów ekspresu.

Ekspresy do kawy to nasza codzienność, dlatego każdy ekspres, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zawsze jednak staramy się doprowadzić urządzenie do stanu pierwotnego, bo my również kochamy świeżą, aromatyczną kawę.

Poniżej prezentujemy Wam przewody wodne. Ekspres używany przez 3 lata, główny wężyk doprowadzający kawę wprost do wylewki kawowej. To właśnie tu kawa może tracić idealny smak i aromat. Kolor przewodu mówi sam za siebie.

Jastrzębie Zdrój – czyszczenie ekspresów do kawy 

I dla przykładu również oring uszczelniający zaparzacz kawowy. Oprócz zmiany koloru znaczenie ma także utrata giętkości oraz brak możliwości szczelnego przepływu kawy. Oring zużyty oraz oring nowy.

I jeszcze czyszczenie podajnika na kawę. Zalegające drobinki zmielonej kawy, olej kawowy – to wszystko psuje smak i aromat naszego ulubionego napoju.

Czyszczenie ekspresów do kawy – Jastrzębie Zdrój

Czystość to podstawa jeśli chodzi o smak i aromat kawy. Nawet jeśli kupimy najlepszą, świeżo paloną kawę od sprawdzonego dystrybutora, to jeśli wnętrze ekspresu będzie zanieczyszczone to efekt smakowy będzie mizerny. Zalegające…

Konserwacja ekspresów do kawy – Jastrzębie Zdrój

Nie od dziś wiadomo, że kawa lubi czystość. Parząc naszą ulubioną kawę powinniśmy dbać nie tylko o czystość filiżanki, czy kubka. Bardzo często pytacie nas dlaczego kawa wydobywająca się z ekspresu kawowego po kilku latach…

Naprawa ekspresów do kawy – Jastrzębie Zdrój

Każde nowe urządzenie AGD charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, doskonale wykonuje powierzone mu zadania. Niestety po kilku latach może dojść do awarii. Czasem urządzenie nie spisuje się jak przy pierwszym uruchomieniu a czasem całkowicie…

Ekspresy do kawy - serwis w Jastrzębiu Zdroju

Serwis ekspresów – Jastrzębie Zdrój

Z roku na rok ekspresy do kawy to coraz bardziej zaawansowane urządzenia. To połączenie skomplikowanej elektroniki z hydrauliką. Często właśnie to połączenie powoduje bezmiar komplikacji i ewentualnych problemów. Systematyczne odkamienianie, czyszczenie z zewn…