Ekspresy do kawy - serwis w Jastrzębiu Zdroju

Serwis ekspresów – Jastrzębie Zdrój

by

Z roku na rok ekspresy do kawy to coraz bardziej zaawansowane urządzenia. To połączenie skomplikowanej elektroniki z hydrauliką. Często właśnie to połączenie powoduje bezmiar komplikacji i ewentualnych problemów. Systematyczne odkamienianie, czyszczenie z zewnątrz to wielokrotnie za mało by urządzenie służyło długo i bezawaryjnie. Dlatego właśnie tak ważne jest systematyczne przeglądanie i konserwacja systemu do parzenia naszej ulubionej, aromatycznej kawy. Naprawą ekspresów do kawy zajmujemy się od wielu lat, wielokrotnie nazywane kawiarkami są naszym priorytetem. Działamy na terenie całego Jastrzębie Zdroju i wielu innych miejscowości.

Serwisujemy ekspresy do kawy każdego typu i każdej marki. Naprawy okresowe oraz awarie dotyczące codziennego użytkowania oraz awarie ogólne.

Oferujemy współpracę z osobami prywatnymi oraz firmami. Naprawiamy ekspresy takich firm jak Krups, Siemens, Saeco, Jura, Philips, Miele, DeLonghi, i wiele innych. Doskonale wiemy jak sprawić by urządzenie poprawnie działało przez kolejne lata. Każda naprawa jest konsultowana z właścicielem urządzenia, współpraca z nami to gwarancja efektywności oraz konkurencyjnej ceny. Zawsze analizujemy ewentualne koszty z możliwością zakupu nowego ekspresu do kawy.

Smak kawy parzonej w ekspresie może się z czasem zmieniać. Zalegająca kawa, olej kawowy w przewodach może znacząco wpływać na aromat. Trzeba bowiem pamiętać, ż kawa lubi czystość.

Od zawsze stawialiśmy na jakość, zależy nam bowiem na tym by dostarczany do Was ekspres kawowy był przygotowany tak, by wyglądał jak nowy. Dlatego czyścimy z zalegającego kamienia pojemnik na wodę, tacki ociekowe, zaparzacz kawowy. Miejsce po miejscu czyścimy i doprowadzamy do pierwotnego stanu. Poniżej zdjęcie pokrywy tacki ociekowej przed i po polerowaniu.

Naprawa ekspresów do kawy – Jastrzębie Zdrój

Od lat zajmujemy się naprawą ekspresów do kawy, jako specjaliści w branży oferujemy tylko i wyłącznie naprawę ekspresów, wyznajemy bowiem zasadę, że jeśli ktoś jest od wszystkiego, jest do ….