Naprawiamy ekspresy marki Krups - Katowice

Serwis ekspresów Krups – Katowice

by

Ekspresy do kawy marki Krups cieszą się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Katowic i okolic. Trudno się dziwić bo to sprawdzone urządzenia, które odpowiednio eksploatowane daje na sporo satysfakcji na co dzień. Cały mechanizm sterujący oraz elektronika ukryte są wewnątrz. Nie mamy możliwości płukania zaparzacza kawowego. Dlatego tak ważne są okresowe przeglądy. To właśnie pod obudową znajdują się wszystkie najważniejsze podzespoły. W przypadku awarii urządzenia niezbędna jest interwencja wykwalifikowanych serwisantów.

Krups – Katowice

Kaażda akcja serwisowa ekspresów Krups rozpoczyna się od analizy problemów. Wszelkiego rodzaju wycieki, zacinający się młynek lub tłok zaparzacza. Czasem zawodzi również system czujników i ogólnej elektroniki. To połączenie układów hydraulicznych i elektronicznych może być powodem problemów z zaparzaniem kawy.

Działamy profesjonalnie, doskonale wiemy jak zająć się Waszym ekspresem kawowym. Kompleksowe czyszczenie oraz wymiana podzespołów, które uległy awarii. Oferujemy usługi naprawy ekspresów na terenie całych Katowic i okolic.