Naprawa ekspresów - Tychy

Serwis ekspresów do kawy – Tychy

by

Ekspresy do parzenia kawy pod ciśnieniem cieszą się niesłabnącą popularnością. Aromatyczna, świeżo zaparzona kawa cieszy nasze podniebienia nie tylko w porze porannej. Wszystko wygląda jak w bajce pod warunkiem, że nasz ekspres kawowy działa. W przypadku ewentualnych awarii pojawia się problem. Bo jak smakuje kawa rozpuszczalna w porównaniu z tą zmieloną z ziaren? Bez porównania, dlatego właśnie o ekspres ciśnieniowy ze wszech miar trzeba dbać. Brak regularnych przeglądów może prowadzić do wycieków a nawet awarii kosztownej elektroniki. Im mniej kontaktu z parą, czy wręcz wodą, tym lepiej. Dlatego właśnie od początku stawiamy na obserwację każdego urządzenia kawowego. To my sami jesteśmy diagnostami, obserwatorami naszego ekspresu. Zbyt duża ilość skroplin w tacce ociekowej powinna dać nam sporo do myślenia. Gdzieś wewnątrz pojawia się wyciek, który może prowadzić w konsekwencji do kosztowniejszych napraw.

Ciśnieniowe ekspresy do kawy czasem odmawiają posłuszeństwa. Wtedy niezbędna jest ingerencja doświadczonego fachowca. Wymiana sparciałych uszczelek, oringów a czasem naprawa zalanej elektroniki.

Naprawiamy ekspresy każdego typu i każdej marki. Fachowo i solidnie zajmiemy się Waszą maszyną do parzenia kawy. Gwarantujemy profesjonalną współpracę oraz oczywiście korzystne ceny. Naprawiamy, nie wymieniamy ekspresy do kawy!