Ustroń - naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy – Ustroń

by

Serwisowaniem ekspresów do kawy w Ustroniu i okolicach zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach serwisowych urządzeń nowszego i starszego typu. Nasi serwisanci posiadają bogate doświadczenie, dysponujemy również odpowiednim sprzętem oraz wiedzą do diagnozowania wszelkiego typu ekspresów do kawy. Siemens, Bosh, Saeco, Philips, DeLonghi, Krups, Nivona, Jura i wiele innych marek. Działamy na terenie całego Ustronia i okolic. Koszt odbioru i dostarczenia urządzenia na miejsce to jedyne 30zł! Diagnozy i naprawy wykonujemy na bieżąco, oferujemy również urządzenie zastępcze na czas naprawy Waszego ekspresu kawowego. Naprawa podzespołów, wymiana oringów i wszelkiego typu uszczelniaczy, profesjonalne czyszczenie. Gwarantujemy, że Wasz ekspres przez wiele lat będzie działał sprawnie. Trzeba jednak pamiętać iż każda awaria ekspresu daje wstępne oznaki. Zbyt szybko wypełniająca się tacka ociekowa, woda wydobywająca się na zewnątrz obudowy to symptomy przyszłych problemów i kosztownych napraw. Dlatego zawsze warto zapobiegać niż naprawiać.

Naprawa ekspresów kawowych – Ustroń

Serwis ekspresów - Ustroń
Czasem w ekspresie zawodzi hydraulika, czasem mamy problem z elektryką. O każde urządzenie trzeba dbać, na bieżąco konserwować.

Oferujemy serwis ekspresów w Ustroniu ale również w Cisownicy, Goleszowie, Brennej i wielu innych miejscowościach. Gwarantujemy obsługę serwisową od A-Z, od odbioru ekspresu, poprzez diagnozę, naprawę ekspresu aż po dostarczenie ekspresu pod wskazany adres. Naprawimy każde urządzenie, każdej marki. Specjalizujemy się w automatycznych ekspresach ciśnieniowych.