Naprawa ekspresów kawowych w Zabrzu

Serwis ekspresów do kawy – Zabrze

by

Poszukujesz sprawdzonych fachowców od serwisu ekspresów kawowych w Zabrzu? Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa? Zajmiemy się tym. Wystarczy jeden telefon, przyjedziemy i odbierzemy ekspres a następnie odwieziemy na miejsce  w cenie jedynie 30 złotych. Gwarantujemy profesjonalną usługę w bardzo dobrej cenie. Nasi kurierzy kawowi umówią się w dogodnym terminie zabiorą ekspres a następnie wycenimy usługę naprawy ekspresu kawowego. Powiadomimy Was o kosztach a następnie naprawimy urządzenie i dostarczymy na miejsce. Działamy na rynku od wielu lat, sami jesteśmy użytkownikami ekspresów ciśnieniowych, doskonale wiemy jak dbać i konserwować urządzenia tego typu. Każdą naprawę rozpoczynamy od oceny sytuacji oraz określenia zakresu prac, ewentualnych wymian poszczególnych podzespołów. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do diagnostyki i naprawy wszelkiego typu ekspresów do parzenia kawy. Pamiętajmy jednak, że to urządzenia pracujące pod wysokim ciśnieniem i każda nawet najmniejsza nieszczelność może powodować awarie szerszego typu. Elektronika znajdująca się wewnątrz może być narażona na niszczący wpływ wilgoci, wody.

Profesjonalnie i w dobrej cenie zajmiemy się Waszym ekspresem kawowym. Oferujemy pełen pakiet serwisowy ekspresów kawowych w Zabrzu i okolicach.

Naprawa ekspresów kawowych w Zabrzu

Czasem awarii ulega system wodny, czasem komplikacje wynikają z awarii systemu elektronicznego. Pamiętajmy, że koszt ostateczny zależy w głównej mierze od nas samych. Jeśli obserwujemy zbyt dużą ilość wody w tacce ociekowej, woda wydostaje się z wnętrza ekspresu – powinniśmy reagować. Im wcześniej odłączymy ekspres od zasilania, tym tańsza w konsekwencji będzie naprawa ekspresu. Poniżej prezentujemy Wam oring zaparzacza ekspresu ciśnieniowego marki Siemens. Po dwóch latach użytkowania i nowy. Wpływ gorącej wody, oleju kawowego ma ogromne znaczenie. Wymiana oringu to koszt kilkunastu złotych, gdy dojdzie do zalania elektroniki koszty mogą być znacznie wyższe.

Żadne urządzenie elektroniczne nie znosi kontaktu z wodą, czy wilgocią. To połączenie zawsze kończy się awarią. W przypadku zużytych oringów zaparzacza możemy mieć do czynienia z kosztowną awarią. Po lewej stronie zużyty oring, po prawej nowy.

Oferujemy usługi dla osób prywatnych oraz dla firm. Oprócz kompleksowych napraw oferujemy również usługi czyszczenia, odkamieniania, konserwacji urządzeń do zaparzania kawy. Każda usterka to dla nas nowe wyzwanie. Kierując się bogatym doświadczeniem, profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi oraz środkami do czyszczenia i odkamieniania ekspresów oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zrobimy wszystko, by Wasz ekspres kawowy ponownie parzył Wasz ulubiony napój kawowy.