Naprawa ekspresów do kawy - Orzesze

Serwis ekspresów – Orzesze

by

Oferujemy Państwu profesjonalny serwis ekspresów do kawy w Orzeszu i okolicach. Nasze doświadczenie oraz korzystanie z najwyższej jakości sprzętu pomiarowego to nasze niewątpliwe zalety. Każdy ekspres, każdej marki to indywidualne rozwiązanie elektroniczno – hydrauliczne. To połączenie może być zdradliwe jeśli dojdzie do nieszczelności wodnej. Nie od dziś wiadomo bowiem, że elektronika, elektryka nie znosi nawet niewielkiej ilości wody, czy pary.

Orzesze - serwis ekspresów
Zadzwoń do nas! Przyjedziemy, odbierzemy Twój ekspres a następnie przywieziemy na miejsce w pełni sprawny. Dokładnie przejrzymy każdy zakamarek urządzenia, wymienimy uszczelniacze.

Poszczególni producenci stosują coraz lepsze rozwiązania tego problemu. Elektronika montowana jest w tym celu u góry ekspresu lub na tylnej ściance, która odseparowana jest od newralgicznych miejsc. Trzeba jednak pamiętać, że wiele zależy od nas samych. Często napełniająca się tacka ociekowa, coraz częstsze jej opróżnianie daje nam pierwsze oznaki, że coś może być nie tak. Krótko mówiąc powinna nam się zapalić „czerwona lampka”. Trzeba jak najszybciej odłączyć zasilanie i skontaktować się z serwisem. Dalsze korzystanie może bowiem doprowadzić do o wiele droższych awarii. Zawory, pompki, oringi i inne w przypadku uszkodzenia mogę doprowadzać wodę w miejsca niepożądane. Kosztowne naprawy gwarantowane. Jako wykwalifikowani serwisanci oferujemy Wam kompleksową obsługę. Od czyszczenia, odkamieniania po czyszczenie systemu mleka.

Jesteśmy w Orzeszu, serwisujemy ekspresy kawowe w Orzeszu!

Naprawiamy ekspresy takich firm, jak Saeco, Krups, Siemens, Philips, Jura, Nivona, DeLonghi i wiele innych.