Serwis ekspresów – Gliwice

by

Ekspres do kawy to podstawowe urządzenie AGD w każdym domu. Trudno bowiem wyobrazić sobie udany początek dnia bez ulubionego, czarnego, gorącego napoju z dodatkiem kofeiny. Mamy podobnie. Każdy z naszych serwisantów to miłośnik kawy, dlatego każdy dzień pracy rozpoczynamy od wspólnego spotkania przy kofeinie. Nie ważne czy jest to kawa biała, latte czy czarna espresso. Każdy z nas, bez wyjątku uwielbia kawę. Nasz firmowy ekspres oblegany jest od samego rana do wieczora. Wszystko oczywiście po to, by jeszcze szybciej i sprawniej doprowadzać Wasze urządzenia do sprawnej, wieloletniej pracy. Wiemy jakie to ważne na co dzień. Nasi serwisanci znają się na robocie jak nikt inny, doskonale wiedzą co i jak naprawić by grało jak w zegarku. Bo najpierw był serwis a później powstała strona internetowa. To właśnie W, nasi klienci zabiegaliście o to od początku. Dziękujemy za owocną współpracę w Gliwicach.

Naprawa ekspresów  – Gliwice

Serwisujemy ekspresy w Gliwicach
Na rynku serwisu ekspresów kawowych działamy od wielu lat. Naprawiamy urządzenia wszelkiego typu.

Aby ułatwić nieco współpracę i usprawnić dostawy uszkodzonych ekspresów, uruchomiliśmy możliwość odbioru przez naszego „kuriera kawowego”, szybciej i sprawniej zajmiemy się Waszą maszyną. Dojazd i zwrot urządzenia na terenie Gliwic to jedyne 30 złotych. Taniej, sprawniej i co najważniejsze oszczędzając Wasz cenny czas.

Serwis ekspresów kawowych w Gliwicach

Ekspres do kawy - Gliwice -serwis urządzeń.
Czasem awarii ulega młynek do kawy, czasem urządzenie wcale się nie uruchamia. W każdym przypadku niezbędna jest diagnoza i odpowiednie pomiary.

Podczas wieloletniego użytkowania ekspresów kawowych zalegający olej kawowy, osady, kamień mogą powodować zatory na drodze z pojemnika na wodę – dysze wylotowe z kawą. bardzo często to właśnie tu dochodzi do awarii wyciekowych. Trzeba bowiem pamiętać że ekspresy do kawy to bardzo zaawansowane urządzenia. Wyposażone w dużą ilość wszelkiego rodzaju czujników mogą odmawiać posłuszeństwa. W efekcie ekspres odmawia posłuszeństwa lub nie uruchamia się wcale. Nasza ukochana kawa nie wydobywa się z wylotów kawowych, młynek nie działa, elektronika nie współpracuje z całą resztą podzespołów.

Naprawa ekspresów ciśnieniowych w Gliwicach

Posiadając wysokiej jakości sprzęt pomiarowy, ogromną wiedzę w dziedzinie serwisowania ekspresów kawowych możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi. Nasi specjaliści zaopiekują się Waszą maszyną do parzenia kawy pod wysokim ciśnieniem.

Naprawiamy ekspresy każdej marki i każdego typu! 
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły - 536 307 700