Serwis ekspresów – Gliwice

by

Ekspres do kawy to podstawowe urządzenie AGD w każdym domu. Trudno bowiem wyobrazić sobie udany początek dnia bez ulubionego, czarnego, gorącego napoju z dodatkiem kofeiny. Mamy podobnie. Każdy z naszych serwisantów to miłośnik kawy, dlatego każdy dzień pracy rozpoczynamy od wspólnego spotkania przy kofeinie. Nie ważne czy jest to kawa biała, latte czy czarna espresso. Każdy z nas, bez wyjątku uwielbia kawę. Nasz firmowy ekspres oblegany jest od samego rana do wieczora. Wszystko oczywiście po to, by jeszcze szybciej i sprawniej doprowadzać Wasze urządzenia do sprawnej, wieloletniej pracy. Wiemy jakie to ważne na co dzień. Nasi serwisanci znają się na robocie jak nikt inny, doskonale wiedzą co i jak naprawić by grało jak w zegarku. Bo najpierw był serwis a później powstała strona internetowa. To właśnie W, nasi klienci zabiegaliście o to od początku. Dziękujemy za owocną współpracę w Gliwicach.

Naprawa ekspresów  – Gliwice

Serwisujemy ekspresy w Gliwicach
Na rynku serwisu ekspresów kawowych działamy od wielu lat. Naprawiamy urządzenia wszelkiego typu.

Aby ułatwić nieco współpracę i usprawnić dostawy uszkodzonych ekspresów, uruchomiliśmy możliwość odbioru przez naszego „kuriera kawowego”, szybciej i sprawniej zajmiemy się Waszą maszyną. Dojazd i zwrot urządzenia na terenie Gliwic to jedyne 30 złotych. Taniej, sprawniej i co najważniejsze oszczędzając Wasz cenny czas.

Serwis ekspresów kawowych w Gliwicach

Ekspres do kawy - Gliwice -serwis urządzeń.
Czasem awarii ulega młynek do kawy, czasem urządzenie wcale się nie uruchamia. W każdym przypadku niezbędna jest diagnoza i odpowiednie pomiary.

Podczas wieloletniego użytkowania ekspresów kawowych zalegający olej kawowy, osady, kamień mogą powodować zatory na drodze z pojemnika na wodę – dysze wylotowe z kawą. bardzo często to właśnie tu dochodzi do awarii wyciekowych. Trzeba bowiem pamiętać że ekspresy do kawy to bardzo zaawansowane urządzenia. Wyposażone w dużą ilość wszelkiego rodzaju czujników mogą odmawiać posłuszeństwa. W efekcie ekspres odmawia posłuszeństwa lub nie uruchamia się wcale. Nasza ukochana kawa nie wydobywa się z wylotów kawowych, młynek nie działa, elektronika nie współpracuje z całą resztą podzespołów.

Naprawa ekspresów ciśnieniowych w Gliwicach

Każdy ekspres kawowy jest inny, w zależności od producenta urządzeń inne są problemy, których czasem nie da się usunąć ekspresowo. System przewodów wodnych, elektronika sterująca, mikrostyki, elektrozawory – tu naprawdę zdarzyć się może wiele. Dlatego tak ważne jest obserwowanie maszyny i odpowiednio szybka reakcja.

Posiadając wysokiej jakości sprzęt pomiarowy, ogromną wiedzę w dziedzinie serwisowania ekspresów kawowych możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi. Nasi specjaliści zaopiekują się Waszą maszyną do parzenia kawy pod wysokim ciśnieniem.

Naprawiamy ekspresy każdej marki i każdego typu! 
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły  +48 793 992 662 

Serwis ekspresu Jura – Gliwice

Ekspresy marki Jura to bardzo zaawansowane urządzenia, oprócz tradycyjnego espresso z powodzeniem przygotujemy również cafe latte i inne rodzaje kaw w połączeniu z mlekiem. Niestety wraz z każdą wykonaną kawą, brakiem odpowiedniej konserwacji urządzenie…

Gliwice - ekspres do kawy DeLonghi

Naprawa ekspresów DeLonghi – Gliwice

Każdy ekspres kawowy ma swoją specyfikę i indywidualne rozwiązania technologiczne. Czasem urządzenie jest bardziej skomplikowane a czasem rozwiązania sprowadzają się do podstawowej grzałki i pompki. Wraz z większą ilością możliwości parzenia…

Serwis ekspresów Nivona – Gliwice

Podobnie jak w przypadku innych produktów AGD, tak i w przypadku ekspresów do kawy producenci prześcigają się w rozwiązaniach związanych z zaparzaniem kawy. Zupełnie inny system zaparzacza znajduje się w ekspresach marki Krups, DeLonghi…

Naprawa ekspresów Philips w Gliwicach

Serwis ekspresów Philips – Gliwice

Jako wieloletni fachowcy oferujemy usługi naprawy i serwisu ekspresów do kawy marki Philips w Gliwicach. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firm z Gliwic i okolic. Każde nowe zlecenie rozpoczynamy od dokładnego czyszczenia i…