Gliwice - ekspres do kawy DeLonghi

Naprawa ekspresów DeLonghi – Gliwice

by

Każdy ekspres kawowy ma swoją specyfikę i indywidualne rozwiązania technologiczne. Czasem urządzenie jest bardziej skomplikowane a czasem rozwiązania sprowadzają się do podstawowej grzałki i pompki. Wraz z większą ilością możliwości parzenia kawy w połączeniu z mlekiem rośnie ilość podzespołów sterujących i kontrolujących. W przypadku ekspresów marki DeLonghi bardzo często mamy do czynienia z dwoma grzałkami oraz sporą ilością czujników i elektrozaworów. To oczywiście umożliwia nam nie tylko przygotowanie małej czarnej, ale również spienionego latte, cappuccino, americano i wielu innych napojów kawowych.

Ekspres do kawy DeLonghi Primadonna
Nowoczesne ekspresy oferują nam naprawdę wiele. Wśród opcji są kawy, które do niedawna były dostępne tylko w najlepszych kawiarniach w Gliwicach. Dziś kawiarnię mamy w domu prywatnym.

W przypadku nowych ekspresów mamy do czynienia ze sprawnie działającym urządzeniem. Niestety po kilku latach użytkowania, braku odpowiedniej konserwacji mogą pojawić się pierwsze problemy. Zatkany układ kawy, zakamienione grzałki, brak drożności wylewki kawowej. Czasem dochodzi do tego jeszcze uszkodzony, zakamieniony elektrozawór, brak szczelności oringów a nawet uszkodzone zabezpieczenia termiczne. W przypadku tego ostatniego bardzo trudna jest możliwość ustalenia przyczyny zbyt wysokiej temperatury na grzałce. Dzieje się to zwłaszcza wtedy, gdy nie ma możliwości wykorzystywania pary wodnej. Tu mamy bowiem do czynienia z zabezpieczeniami 318 stopni celsjusza. Jeśli temperatura grzałki wzrośnie powyżej tego poziomu, system zabezpieczeń wyłączy funkcjonowanie ekspresu do kawy. Aby przywrócić działanie ekspresu niezbędna jest wizyta w serwisie kawowym.

DeLonghi – Gliwice

W naszej codziennej pracy zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Naprawiając Wasz ekspres dokładnie czyścimy również takie elementy jak tacka ociekowa czy pojemnik na krążki kawowe.

W trakcie wszelkich prac serwisowych zawsze sprawdzamy każde miejsce, każdy zakamarek ekspresu kawowego. Gdy całość mamy już rozłożoną na czynniki pierwsze dużo łatwiej zdiagnozować ewentualne problemy związane z zalegającym olejem kawowym, czy kamieniem. Trudno bowiem mówić o kompleksowych usługach, gdy po powrocie ekspresu do klienta pojawiają się kolejne usterki. Zalegająca, zmielona kawa, nieszczelne oringi – to wszystko może być źródłem problemów nie tylko z hydrauliką ale również z elektroniką.  Jako profesjonaliści w branży oferujemy Wam serwis ekspresów do kawy w Gliwicach i okolicach. Zajmiemy się Waszą maszyną do parzenia ulubionej kawy.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z Gliwic i okolic. W cenie naprawy przyjedziemy po Wasz ekspres DeLonghi a następnie dostarczymy po naprawie na miejsce. Bez wychodzenia z domu naprawisz swój ekspres kawowy.