Serwis ekspresów do kawy – Pyskowice

by

Zwłaszcza czas pandemii nauczył nas, że czasem restaurację, czy kawiarnię musimy mieć też w domu. Wiele osób, które kawę z pianką mleczną piło kawę ulubioną tylko w kawiarni, zdecydowało się na zakup własnej maszyny kawowej. Ekspresy do kawy do dziś cieszą się ogromną popularnością. Po prostu przywykliśmy do tego, że kawę otrzymujemy po naciśnięciu jednego guzika. Wystarczy zaopatrzyć się w ulubione ziarna świeżo palonej kawy, odpowiednią ilość mleka. Resztę ekspres wykona za nas! To niezwykle ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie w każdym domu. Niestety urządzenia oferowane przez wszelkiej maści producentów są coraz bardziej zaawansowane.

Hydraulika, system przewodów wodnych, elektrozawory, a nawet procesory sterujące całą maszyną. Wszyscy doskonale wiemy, że im więcej tym bardziej problematycznie w razie awarii jednego z podzespołów. Czasem lokalizacja problemu zabiera nawet nam kilka dni. Do tego dochodzi jeszcze poszukiwanie części zamiennych. To wszystko może trwać nawet tygodniami. W wielu przypadkach najczęściej jednak mimo wszystko lepiej naprawiać niż wymieniać. Nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia kosztują sporo, niestety najczęściej do awarii dochodzi tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Bardzo często słyszymy również od Was, że producent odmówił naprawy ze względu na ewidentny błąd ze strony użytkownika.

Naprawa ekspresów kawowych – Pyskowice, Toszek

Pyskowice, Toszek - naprawa ekspresów do parzenia kawy.
Urządzenia, które trafiają do nas zawsze dokładnie przeglądamy i czyścimy dogłębnie. Wszechobecny kamień może znacząco wpływać nie tylko na smak kawy ale również na działanie całego urządzenia.

Oferujemy kompleksową obsługę serwisową ekspresów wykorzystywanych w domach i firmach. Naprawiamy ekspresy w Pyskowicach i Toszku wszelkiego typu i niemal każdej marki. Doskonale wiemy jak przywrócić Wasze urządzenie do stanu sprzed awarii. Zawsze naszą pracę rozpoczynamy od wyczyszczenia wszelkich newralgicznych elementów systemu zaparzania. Trudno bowiem wystawić diagnozę, gdy ekspres jest totalnie zakamieniony i brudny od resztek zalegającej kawy. Wierzcie lub nie ale zmielone drobinki są w stanie dostać się niemal wszędzie. Czasem znajdujemy je również w elektronice urządzenia.

Odbiór i dostawa na miejsce w cenie naprawy urządzenia!

Naprawiamy ekspresy kawowe w Toszku i Pyskowicach. Każdy model, każda marka, bez względu na wiek urządzenia.